ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ 3ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΣΤΟ CHRISTMAS RUN ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Στο πλαίσιο της δράσης ''Christmas run''που θα πραγματοποιηθεί στην Τρίπολη στις 18 Δεκεμβρίου 2022 ημέρα Κυριακή και ώρα 10:00 π.μ στην πλατεία Άρεως, το σχολείο μας θα συμμετάσχει στον αγώνα 1.000 μ. για παιδιά, με σύνθημα:

''ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ''

Καλούνται οι γονείς που επιθυμούν να συμμετάσχουν τα παιδιά τους, να το δηλώσουν στις γυμνάστριες του σχολείου έως τις 14 Δεκεμβρίου.

Σημείωση:

• H συμμετοχή των παιδιών είναι δωρεάν.
  • Σε όλα τα παιδιά που θα τερματίσουν, θα δοθεί αναμνηστικό μετάλλιο του αγώνα.
  • Οι γονείς θα συνοδεύσουν τα παιδιά στο χώρο του αγώνα μισή ώρα νωρίτερα [9:30 π.μ] και θα τα παραλάβουν στο τερματισμό.
  • Τα παιδιά μπορούν να συμμετάσχουν ατομικά ή ομαδικά με το σχολείο.
  • Τα παιδιά που θα αγωνιστούν ατομικά, θα τρέξουν χωρίς συνοδό.
  • Τα παιδιά που θα αγωνιστούν ομαδικά, θα τρέξουν συνοδευόμενα από τις γυμνάστριες και εκπαιδευτικούς του σχολείου μας.

Έχουμε την χαρά και την τιμή να συνοδεύσει την ομάδα του σχολείου μας και να τρέξει μαζί μας, η διακεκριμένη μαραθωνοδρόμος Χαραλαμποπούλου Μαρία, του Συλλόγου Δρομέων Υγείας Τρίπολης.

Φορέστε τα καλά σας…αθλητικά παπούτσια, το χαμόγελό σας και ελάτε να τρέξουμε στο δικό μας ρυθμό όλοι μαζί!!

Σας περιμένουμε όλους!!!

IMG 20221209 090449